Námestie slobody vo štvrtok opäť ožije kultúrou

Namestie slobody akcie bratislava.sk_.jpg
bratislava.sk

Tento štvrtok 21. septembra od 18. hodiny ožije Námestie slobody kultúrou. Hlavné mesto pripravilo opäť zaujímavý a lákavý program pre jednotlivcov i pre rodiny s deťmi.

Pôvodné cirkusové vystúpenia Dream Dancers spojené s workshopmi pre najmenších vystrieda tentoraz etno-bubnová show v podaní kapely Rytmika OLO od 18.00 do 19.30 hod., ktorá ponúka kvalitný recyklovaný groove.

Ak máte radi hry a radi spoznávate nové veci, pri pátracej hre Questing sa zaručene pobavíte. Pôjde o tvorivé úlohy v rámci stanovíšť, ktoré budú rozmiestnené po námestí a kvízové otázky, príp. iné úlohy na riešenie budú zamerané, samozrejme, na Námestie slobody. Pre víťazov alias „hľadačov pokladov“ budú pripravené zaujímavé ceny od hlavného mesta.

K dispozícii návštevníkom budú tiež stánky s občerstvením na doplnenie energie. V celom areáli Námestia slobody je bezplatné wifi pripojenie.

V stánku Bratislava Tourist Board budú pripravené propagačné materiály aj s malou pozornosťou od mesta pre tých, ktorí sa o dianí v Bratislave chcú dozvedieť viac.

Kvôli častým útokom vandalov hlavné mesto zároveň sprísnilo ochranu areálu, pričom priestor námestia je monitorovaný bezpečnostnými kamerami.

Táto mestská akcia sa bude konať v závislosti od počasia. V prípade zlých poveternostných podmienok sa akcia odkladá na náhradný termín.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk