Námestník primátora Bratislavy Juraj Káčer sa vzdal funkcie, končí aj s pôsobením na magistráte

Zľava: Primátor Bratislavy Matúš Vallo a viceprimátor Bratislavy Juraj Káčer počas pietnej spomienky pri príležitosti 74. výročia ukončenia bojov o hlavné mesto SR Bratislavu pri Pomníku víťazstva na Námestí Eugena Suchoňa. Bratislava, 4. apríl 2019.
Foto: SITA/Branislav Bibel

Na jeho pozíciu nastupuje poslankyňa mestského zastupiteľstva Zdenka Zaťovičová.

Juraj Káčer sa vzdáva funkcie námestníka primátora Bratislavy Matúša Valla a končí svoje pôsobenie na magistráte. Informovala o tom hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová.

Naďalej zostáva predsedom poslaneckého klubu Team Bratislava – Zmena zdola a poslancom mestského zastupiteľstva,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že na pozíciu námestníčky primátora nastupuje poslankyňa mestského zastupiteľstva Zdenka Zaťovičová z rovnakého poslaneckého klubu.

Juraj Káčer sa stane 10. septembra novým generálnym riaditeľom Sociálnej poisťovne. Rozhodla o tom vláda Igora Matoviča. Káčer pôsobí od roku 2018 ako člen rady Evironmentálneho fondu pod Ministerstvom životného prostredia SR, je poslancom mestského zastupiteľstva v Bratislave, poslancom Dúbravky a poslancom Bratislavského samosprávneho kraja.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk