Namiesto masáže prišiel kradnúť! Policajti ho rýchlo vypátrali a obvinili

Bratislava policia lupez kradez vlamanie muz v putach.jpg
Foto: ilustračné, Canva

Masáž objednaná telefónom sa v okamihu zmenila na lúpež. Patrik z okresu Poltár skončil za mrežami po tom, čo nožom ohrozoval masérku a okradol ju o peniaze.

Spočiatku všetko prebiehalo ako vždy, muž sa cez telefón objednal u poškodenej ponúkajúcej svoje masérske služby na masáž. Po dohodnutí termínu sa dostavil do jej bytu, no namiesto očakávaného relaxu začal vyvíjať násilný tlak.

Muž vnikol do bytu poškodenej pod zámienkou objednanej masáže a následne ju olúpil. Po vstupe do bytu vytiahol na masérku nôž a s vyhrážkami smrťou ju obral o peniaze.

Masérka v strachu o svoj život vydala lupičovi finančnú hotovosť vo výške 400 eur, čo lupičovi nestačilo a prehľadal byt. V kuchyni našiel ďalších 50 eur, ktoré tiež zobral a ušiel.

Polícia lupiča o nedlho vypátrala a obmedzila na osobnej slobode. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV v krátkom čase vzniesol voči 29-ročnému Patrikovi K. z okresu Poltár obvinenie za zločin lúpeže.

Vyšetrovateľ okrem obvinenia spracoval aj podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby. Súd návrhu vyhovel a 29-ročný Patrik K. je aktuálne umiestnený vo väzbe.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk