Napriek pandémií mesto pokračuje v oprave komunikácií v Rači, Starom Meste a Petržalke

BRATISLAVA: Oprava Dolnozemskej a Bajkalskej
Foto: ilustračné, SITA

Mesto pokračuje v oprave Drotárskej cesty, Rybničnej ulice a Jiráskovej ulice.

Bratislava pokračuje v opravách komunikácií v Rači, Starom Meste a Petržalke. Hlavné mesto to uviedlo na sociálnej sieti.

Napriek koronavírusu ide život v našom meste ďalej a my využívame aj toto obdobie na rekonštrukcie našich ciest,“ uviedlo mesto, ktoré momentálne pokračuje v oprave Drotárskej cesty v Starom Meste, Rybničnej ulice v Rači a Jiráskovej ulice v Petržalke.

Od utorka 14. apríla mesto pokračuje v prácach na Drotárskej ceste. „Práce sú zamerané aj na opravu priľahlých chodníkov medzi Búdkovou a ulicou Na Hrebienku,“ uviedlo mesto.

Ukončenie prác

Predpokladaný termín úplného ukončenia stavebných prác na Drotárskej ceste je 10. mája. Od piatka 17. apríla do 24. apríla pracujeme na oprave Rybničnej ulice v Rači, v úseku od križovatky ulíc Nad Válkom, až po budovu KJG (Rybničná 49).

Doprava je od kruhového objazdu v smere z Vajnôr možná cez ulice Pri starom letisku, Dopravná a Pri Šajbách, premávka je usmernená prenosným dopravným značením. Od pondelka 20. apríla opravuje mesto Jiráskovú ulicu v Petržalke v úseku od Švabinského po Ševčenkovu.

Opravíme tu povrchy štyroch jazdných pruhov a priľahlých chodníkov. Predpokladané ukončenie prác je 31. mája,“ uzavrelo mesto.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk