Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dialnica ilu maps.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, www.google.com

Národná diaľničná spoločnosť chce zmodernizovať a doplniť informačný systém na D1 a D2 v Bratislave

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) chce zmodernizovať a doplniť informačný systém diaľnice D1 a D2 na území Bratislavy.

Ide o úseky D1 Pečňa – Vajnory a D2 Lamač – štátna hranica SR s Maďarskom v pôsobnosti Strediska správy a údržby diaľnic Bratislava. Predpokladaná cena zákazky je 19,95 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (23,94 mil. eur vrátane DPH). Ako vyplýva z vyhlásenej verejnej súťaže, zákazka je plánovaná na sedem rokov od uzavretia zmluvy s dodávateľom, z toho dva roky na výstavbu a päť rokov na servis v rámci záruky.

Lehota na predkladanie a otváranie ponúk je 17. decembra, platiť musia minimálne do 31. októbra 2019. Uchádzači musia, napríklad, preukázať, že za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia verejného obstarávania uskutočnili zákazky na dodanie informačného systému na diaľniciach a rýchlostných cestách v celkovom objeme minimálne 6 mil. eur bez DPH. NDS tiež žiada zloženie zábezpeky vo výške 100 tis. eur.

Diaľničiari zároveň vyhlásili verejnú súťaž na opravu záchytných bezpečnostných zariadení – tlmičov nárazu HIASA na pozemných komunikáciách vo svojom vlastníctve, resp. v správe. Pôjde o opravu pri čiastočnej deformácii alebo výmenu týchto zariadení pri ich celkovej deformácii. Predpokladaná hodnota zákazky na štyri roky je 1 mil. eur bez DPH (1,2 mil. eur s DPH).

Termín na predkladanie a otváranie ponúk je 21. decembra, minimálna lehota ich viazanosti je do 21. decembra 2019. Jednou z podmienok účasti je dodanie tlmičov nárazov za predchádzajúce tri roky od vyhlásenia tendra v celkovom objeme 500 tis. eur bez DPH, pričom aspoň jedna zákazka má hodnotu minimálne 100 tis. eur bez DPH. Zábezpeka je požadovaná vo výške 30 tis. eur.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X