Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nusch kardiologicka klinika bratislava mapy.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
21. januára 2019 Správy Bratislava od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb v Bratislave chce zaobstarať špeciálny zdravotnícky materiál za takmer 3,5 milióna eur

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky viac než 3,4 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazku tvorí špeciálny zdravotnícky materiál so zameraním na balónexpandovateľné stentgrafty a stenty pre perkutánne rádiologické intervencie vrátane príslušenstva.

Ponuky možno predkladať na všetky časti zákazky. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 18. februára.

NÚSCH chce kúpiť aj systém na rekonštrukciu insuficientnej mitrálnej chlopne. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je hodnota tejto zákazky zhruba 1,4 mil eur bez DPH. Ide o špeciálny zdravotnícky materiál pre intervenčnú kardiológiu. Táto zákazka sa nedelí na časti a lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí je do 12. februára.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X