Národný ústav srdcových a cievnych chorôb v Bratislave plánuje obstarať počítačovú tomografiu so zameraním na kardio-vaskulárne vyšetrenia

ZDRAVOTNÍCTVO: Budova NÚSCH
Foto: SITA/Marko Erd

Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania je celková odhadovaná cena zákazky zhruba 1,3 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Kompletná dodávka predmetu zákazky má byť vrátane demontáže a odvozu starého CT prístroja, dodania predmetu zákazky do miesta plnenia, montáže, inštalácie, nevyhnutných stavebných prác a elektroinštalačných prác, ako aj uvedenia predmetu zákazky do prevádzky.

Súčasťou je aj jeho odskúšanie, zaškolenie obsluhujúceho personálu, odborné a technické zaškolenie technika verejného obstarávateľa, odovzdanie sprievodnej dokumentácie, oboznámenie s podmienkami záručného servisu, ako aj s návrhom možností realizácie pozáručného servisu.

Zákazka sa nebude deliť na časti a dĺžka jej trvania má byť 24 mesiacov. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie ponúk alebo žiadostí o účasť do 18. januára.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk