Návštevníci Autosalónu budú môcť zažiť aj testovacie jazdy

VÝSTAVA: Autosalón 2016
Hostesky pózujú pri automobile Suzuki Vitara. Foto: SITA

Autosalón patrí medzi najpopulánejšie výstavy na Slovensku. Do petržalskej Incheby každoročne cestujú tisíce návštevníkov, aby si vychutnali novinky zo sveta motošportu. Aj tento rok sa môžu tešiť na skvelú prehliadku autumobilov pod jednou strechou.

Bratislavský autosalón je považovaný za najkomplexnejšiu prehliadku v stredoeurópskom regióne.  Milovníci áut a krásnych žien, ktoré k tomu nepochybne patria, si budú môcť vychutnať Autosalón od utorka 24. do nedele 29. apríla. Toto podujatie sa teší obľube a návštevníci si budú môcť vychutnať jeho 28. ročník. Spolu s Autosalónom sa bude konať aj 8. ročník luxusných tovarov a služieb Exclusive salón.

V utorok 24. apríla bude Autosalón otvorený len pre odbornú verejnosť a novinárov. Pre verejnosť sa otvoria brány autosalónu v stredu o 9. hodine a zatvoria sa o 19. hodine. Rovnaká otváracia doba bude až do soboty 28. apríla. V posledný deň Autosalónu sa brány zatvoria o hodinu skôr. Cena základného vstupného je 8 eur pre dospelú osobu a 6 eur je zľavnené vstupné. Táto cena platí v stredu, štvrtok, piatok a nedeľu. V sobotu je cena 10 eur pre dospelú osobu a 8 eur pre študentov a ZŤP.

Autosalón 2017
SITA

Bohatý sprievodný program

Návštevníci sa budú môcť tešiť okrem klasickej prehliadky aj na skvelý sprievodný program. Návštevníci budú môcť zažiť vozidlá na cestách počas testovacích jázd. Zároveň sa môžu tešiť na kuriérsky test úžitkových vozidiel, ktorý sa bude konať vo štvrtok 26. apríla o 9. hodine.

Pre tých, ktorí zase milujú vylepšovanie svojich áut, bude pripravené otvorenie tuningovej sezóny v nedeľu 29. apríla o 9. hodine. Návštevníci budú môcť počas celej výstavy vidieť simulátor nárazu, ktorý bude stáť na voľnej ploche pred halou A. Súčasťou sprievodného programu bude aj vyhlásenie výsledkov súťaže Autoopravár Junior 2018, ktorú organizuje Cech predajcov a autoservisov SR.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk