Návštevníci fanzóny, do ktorej je vstup zdarma, môžu vyhrať lístok na hokejový zápas

fanzona-bratislava-ekologia-sita.jpg
Foto: SITA/Branislav Bibel

Informovala o tom riaditeľka komunikácie majstrovstiev sveta v hokeji Michaela Grendelová.

Návštevníci bratislavskej fanzóny, ktorá vznikla pre hokejových fanúšikov na Trnavskom mýte, vedľa budovy Istropolisu, môžu vyhrať lístky na hokejový zápas. Do fanzóny je vstup zadarmo bez lístka, ale tí návštevníci, ktorí sa zapoja do „cashless“ platobného systému, môžu od organizátora vyhrať 100 vstupeniek na každý zápas Slovenska, celkovo až 700 lístkov. Vo fanzóne je možné platiť vlastnou kreditnou alebo debetnou kartou, ale aj špeciálnymi predplatenými „cashless“ kartami, ktoré získajú fanúšikovia priamo na mieste. Práve vďaka „cashless“ karte môže návštevník vyhrať jednu zo 700 vstupeniek na zápasy Slovenska.

Organizátori otvárajú fanzónu hodinu pred začiatkom prvého zápasu hracieho dňa a zatvoria ju hodinu po skončení posledného zápasu. Bezplatný vstup umožní každému sledovať zápasy v priamom prenose na veľkoplošných obrazovkách. Sú to jediné miesta v okolí hokejovej arény, ktoré ponúkajú túto možnosť.

Okrem sledovania hokejových zápasov, sa začne hodinu pred každým stretnutím sprievodný program, ktorý vyvrcholí štvrťhodinu pred vhadzovaním puku. Na hlavnom pódiu uvidia návštevníci viacero populárnych moderátorov, ako napríklad Sajfu alebo vystúpenia hudobných skupín. Hokejoví fanúšikovia sa môžu takisto stať prostredníctvom virtuálnej reality brankárom alebo útočníkom. V stánkoch partnerov a sponzorov majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji nájdu suveníry s hokejovou tematikou, ako napríklad puky, šále alebo dresy.

Fanzóny sú miesta pre stretnutia fanúšikov z celého sveta, ktorí v nich vedia vytvoriť skvelú atmosféru. „Radi by sme pozvali do týchto priestorov aj rodiny s deťmi, aby si užili pravú hokejovú atmosféru. Chceme, aby hokejom nežili len štadióny, ale aj fanzóny. Verím, že sme pripravili kvalitný sprievodný program a výbornú ponuku aktivít a atrakcií, ktorými splníme očakávania návštevníkov šampionátu,“ dodala Michaela Grendelová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk