NDS opraví vozovku diaľnice D1 v Bratislave a okolí. Trvať by to malo len pár dní

Dialnica ilu maps.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) koncom tohto týždňa opraví vozovku diaľnice D1 v Bratislave a okolí.

S prácami na úseku diaľnice v hlavnom meste Mierová ulica – Senecká cesta a na úseku Bratislava – Senec začne v piatok 7. júna a trvať majú do nedele popoludní, resp. do pondelka ráno. V uvedenom období bude na D1 obmedzená doprava. „V obidvoch opravovaných úsekoch bude oprava pozostávať z odfrézovania pôvodnej vozovky a následnej pokládky nových asfaltových vrstiev,“ informovala v stredu hovorkyňa NDS Michaela Michalová.

Na úseku D1 Bratislava – Senec bude pre opravu obmedzená doprava od 7. júna (17.00 hod.) do 9. júna (15.00 hod.). „Čiastočne uzavretý bude vonkajší jazdný pruh ľavého jazdného pásu diaľnice D1 (smer Bratislava) v kilometri 24 až 23,75. Doprava bude vedená vo voľných jazdných pruhoch toho istého jazdného pásu,“ uviedla Michalová.

V hlavnom meste na úseku D1 Mierová ulica – Senecká cesta bude doprava obmedzená od 7. júna (22.00 hod.) do 10 júna (6.00 hod.). „Dopravné obmedzenie bude v pravom jazdnom páse D1 (smer Žilina) v km 10,8 – 10,9. Oprava vozovky je rozdelená do dvoch etáp. Doprava bude vedená v prvej etape vo vonkajšom a v druhej etape vo vnútornom jazdnom pruhu,“ dodala Michalová.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk