Nečakaná návšteva u prezidentky: Vlámala sa k nej na pozemok neznáma mladá žena, správala sa nepríčetne

Prezidentka sialena zena vlamanie policia.jpg
Foto: ilustračné, Canva, www.facebook.com

Uprostred noci sa udiali nečakané udalosti v jednom z rodinných domovov v Pezinku. Neznáma žena neoprávnene vnikla na pozemok domu prezidentky SR. Mladú ženu na mieste spacifikovala ochranka prezidentky a prípadom sa zaoberá polícia SR.

V noci boli policajti Okresného riaditeľstva PZ v Pezinku povolaní do rodinného domu, kde neznáma osoba neoprávnene vnikla na pozemok. Ako informuje polícia, po príchode na miesto sa zistilo, že 25-ročná žena prekonala oplotenie a pohybovala sa po pozemku. Pracovníci Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií museli ženu obmedziť na osobnej slobode.

Okrem toho, že žena preukazovala známky požitia alkoholu alebo omamných látok, správala sa nepríčetne, čo vyžadovalo zásah rýchlej zdravotníckej pomoci. Tá následne ženu previezla do nemocnice na ďalšie vyšetrenia.

Policajti teraz intenzívne pracujú na objasnení okolností tohto prípadu a hľadajú odpovede na otázky, prečo sa rozhodla neoprávnene vniknúť na pozemok rodinného domu.

Išlo o vlámanie k prezidentke SR Zuzane Čaputovej. ​„Môžem potvrdiť, že v nočných hodinách neznáma žena preskočila plot a dostala sa na pozemok domu, v ktorom býva prezidentka Zuzana Čaputová. Okamžite zasiahla ochranka, ktorá ženu spacifikovala. Polícia začala tento bezpečnostný incident vyšetrovať,“ pre TV Markíza potvrdil túto informáciu prezidentkin hovorca Martin Strižinec.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk