Nechutný úchylák onanoval na verejnosti a dokonca pritom prenasledoval 13-ročné dievča

Policia zatknuty muz vysetrovanie.jpg
Foto: ilustračné, Polícia SR - Bratislavský kraj

Škandalózny incident otriasol Bratislavou, keď 32-ročný muž za bieleho dňa onanoval na ulici pred 13-ročnou školáčkou. Robil to dokonca v jej bezprostrednej blízkosti. Podozrivému teraz hrozí trojročný pobyt za mrežami, ak mu súd preukáže vinu.

Šokujúci incident sa odohral v piatok popoludní 31. mája 2024 v Bratislave, keď 32-ročný Ladislav P. prenasledoval 13-ročnú žiačku základnej školy cestou zo školy domov. Tento hrôzostrašný zážitok mladé dievča zažilo v treťom Bratislavskom okrese a okrem toho, že dievča muž prenasledoval, začal pred ňou i onanovať.

Ako uviedla polícia, muž si počas prenasledovania dievčaťa rozopol nohavice a začal onanovať. Dievča dokonca obehol a pokračoval v konaní v jej bezprostrednej blízkosti. Dievčaťu sa podarilo z miesta utiecť a okamžite informovalo svojich rodičov, ktorí následne zalarmovali políciu.

Polícia zareagovala na podnet a prípadom sa okamžite začala intenzívne zaoberať. Dôslednou operatívno-pátracou činnosťou sa príslušníkom v priebehu pár dní podarilo získať všetky potrebné informácie, na základe ktorých došlo k zadržaniu 32-ročného Ladislava P.

Po vykonaní potrebných úkonov bol muž obvinený z trestného činu výtržníctva spáchaného na chránenej osobe a umiestnený do cely policajného zaistenia. Okrem obvinenia z výtržníctva bol podaný aj návrh na väzobné stíhanie Ladislava P., ktorý môže stráviť za mrežami tri roky, ak mu bude preukázaná vina.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk