Neďaleko Ivanskej cesty sa našiel mŕtvy muž, mal okolo krku elektrický kábel uviazaný o strom

Policia vrazda ubytovna mrtvy muz.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com , www.facebook.com

Na trávnatom poraste pri Ivanskej ceste bola objavená mŕtva osoba. Podrobnosti o tomto tajuplnom prípade sú stále nejasné, no policajné vyšetrovanie odhaľuje značné znepokojenie.

Krátko pred 8.30 hod. v stredu 10. apríla dostali policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II oznámenie o náleze tela muža v blízkosti Ivanskej cesty. Ihneď po oznámení sa vydali na miesto, kde oznámenie potvrdili ako pravdivé.

Podľa doterajších informácií sa na trávnatom poraste v blízkosti nocľahárne našlo telo 42-ročného muža. Muž mal podľa polície okolo krku uviazaný elektrický kábel, ktorý bol na druhom konci uviazaný o strom. Okolnosti tejto smrti zostávajú nejasné a polícia nariadila vykonanie pitvy tela muža s cieľom zistiť presnú príčinu úmrtia.

Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia. Vyšetrovatelia sa snažia zistiť, čo sa skutočne udialo na mieste tragédie a či ide o nešťastnú nehodu alebo niečo oveľa temnejšie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk