Nemáte ešte nakúpené na Vianoce? Potom zavítajte na Vianočný Burzoblšák!

Burzoblšák
Tím Burzoblšák

Po októbrovej a novembrovej špeciálnej edícii prichádza ďalší tematicky zameraný Burzoblšák, tentoraz pôjde o edíciu Vianočný Burzoblšák. Nájdite si čas aj v období blížiacej sa sviatočnej atmosféry, vianočných trhov a nákupného ošiaľu a príďte si pozrieť poklady, ktoré Burzoblšák ponúka.

Ľudia často v predvianočnom období divoko nakupujú dary a míňajú veľké sumy peňazí. Pritom obdarovávanie by malo byť najmä o milých maličkostiach, ktoré našim blížnym s láskou darujeme. Drahé dary sú už prežitkom, preto si radšej príďte vybrať niečo z originálnej ponuky Burzoblšáku len za pár eur.

Oblečenie, doplnky či unikátne ručne vyrábané predmety budú prvú decembrovú sobotu čakať na nových majiteľov. Burzoblšák je najmä o príjemnej atmosfére a rozvíjaní komunity, a tak si organizátori pre návštevníkov pripravili aj menší sprievodný program.

Tešiť sa môžete na štýlové oblečenie, doplnky, znovuobjavené poklady, ale aj milé „haraburdy“. Okrem toho však aj tematické vianočné ozdoby či ručne vyrábané predmety, ktoré vám pomôžu vyriešiť dilemu vianočných darčekov.

Čas i miesto zostávajú zatiaľ rovnaké. Najbližší Burzoblšák sa uskutoční prvú decembrovú sobotu – 5. decembra – v areáli 1. Súkromného gymnázia na Bajkalskej o 8. hodine.

plagát Burzoblšák

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk