Nepoučiteľný mladík: Po prepustení ho polícia opäť zadržala za nevhodné správanie na verejnosti

Muž putá polícia zatknutie pohorsenie
Foto: ilustračné, GettyImages

Poverený policajt vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva 19-ročnému Tiborovi G. z okresu Nové Zámky.

Policajti zadržali mladíka za nevhodné správanie na verejnosti v centre Bratislavy, po prepustení v ňom aj naďalej pokračoval. Poverený policajt vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva 19-ročnému Tiborovi G. z okresu Nové Zámky.

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v nedeľu 12. júna zadržala policajná hliadka mladíka na Hviezdoslavovom námestí. Dôvodom bolo jeho nevhodné správanie na verejnosti, ktorým vyvolával verejné pohoršenie.

Policajti muža po vykonaní potrebných úkonov prepustili, nakoľko jeho konanie kvalifikovali ako priestupok proti verejnému poriadku.

Do niekoľkých hodín po prepustení ho však zadržali opäť, pričom dôvodom bolo znova nevhodné správanie a verejné pohoršovanie žien v okolí Šafárikovho námestia.

Mladík obťažoval okoloidúce ženy a dokonca si stiahol nohavice a ukázal svoj zadok,“ uviedol Szeiff. Zadržaného Tibora po obvinení umiestnili do cely policajného zaistenia a spracovali podnet k jeho väzobnému stíhaniu. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk