Neuveriteľná nezodpovednosť! Po nehode na D1 namerali vodičovi viac ako 4 promile.

Dopravná nehoda, ktorá sa stala v nede¾u 26. júla po 15:15 v Bratislave na dia¾nici D1 za Prístavným mostom v smere do Trnavy. Tridsapäroèný vodiè osobného automobilu Peugeot Partner narazil do vozidla Opel Insignia s nemeckým evidenèným èíslom. Peugeot následne opakovane narazil do zvodidiel a ostal prevrátený na pravom boku. Opel po náraze zostal otoèený v protismere. Pri nehode sa nikto nezranil. Vodièovi Peugeotu následne namerali 4,12 promile alkoholu.
SITA

BRATISLAVA 27. júla – Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu po 15:15 v Bratislave na diaľnici D1 za Prístavným mostom v smere do Trnavy. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, 35-ročný vodič osobného automobilu Peugeot Partner z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do vozidla Opel Insignia s nemeckým evidenčným číslom. Peugeot následne opakovane narazil do zvodidiel a ostal prevrátený na pravom boku.

Opel po náraze zostal otočený v protismere. Pri nehode sa nikto nezranil. Vodičovi Peugeotu následne namerali 4,12 promile alkoholu. Polícia tiež zistila, že mužovi navyše už dávnejšie odobrali vodičské oprávnenie. Pri dopravnej nehode vznikla škoda na zvodidlách v dĺžke približne 39,3 metra. Škodu na vozidle Peugeot odhadli na 1 000 eur, na vozidle Opel je škoda 5 000 eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk