Neuveriteľná pomoc: Policajti z Vrakune zachránili dusiace sa 18-mesačné dieťa

Policia pomoc dieta zachrana.jpg

Vrakunskí policajti zo správneho oddelenia ukázali svoju hrdinskú stránku, keď v priebehu hliadky zachránili život 18-mesačnému bábätku, ktoré sa dusilo.

Policajti z Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Vrakuni ukázali svoju hrdinskosť a profesionálny prístup, keď pohotovo reagovali a zachránili život 18-mesačnému dieťaťu. Dieťa sa dusilo a ich rýchla a efektívna reakcia bola rozhodujúca v tejto naliehavej situácii.

Počas uplynulého týždňa, v priebehu hliadkovej činnosti, vo večerných hodinách, si policajti na Hradskej ulici všimli vozidlo zn. Mercedes. Auto na seba upozorňovalo diaľkovými svetlami a signalizovalo problém.

Vodič okamžite zastavil služobné policajné vozidlo. Prítomní hliadke ihneď vysvetlili, že ich 1,5 ročné dieťa v aute má zdravotné ťažkosti a potrebuje okamžitú pomoc. Rodičia sa snažili čo najrýchlejšie dostať do nemocnice na Kramároch.

V situácii krajnej núdze policajti využili výstražné a zvukové signály a eskortovali rodinu priamo na centrálny príjem nemocnice na Kramároch. Spoločne sa im tak podarilo prekonať dopravnú špičku a zabezpečiť promptnú lekársku pomoc pre malé dieťa.

Hrdinskí policajti menovite ppráp. Filip Holečka, nstržm. Šimon Kupec a stržm. Tomáš Konček si zaslúžia veľkú pochvalu za ich profesionálnu a rýchlu reakciu, ktorá zachránila život malého pacienta.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk