Neuveriteľné: Policajti sa zrazili s motorkárom, ten z miesta odišiel bez svojej Ducatti Monster

Nehoda motorka policia.jpg

Polícia vyzýva motocyklistu, ktorý nechal motorku na mieste nehody, aby sa prihlásil.

K dopravnej nehode policajného vozidla Kia Ceed a motocykla značky Ducatti Monster došlo v pondelok večer v Bratislave na križovatke ulíc Bosákova – Farského. Podľa doterajších informácií policajt na služobnom motorovom vozidle odbočoval z Farského ulice smerom na Bosákovu, pričom pri prejazde križovatkou došlo k zrážke s motorkou.

Ako informovala hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Jana Šimunková, vodič motocykla po zrážke z miesta dopravnej nehody utiekol, motorku nechal na mieste. Polícia ho vyzýva, aby sa prihlásil, vypátrať sa ho doteraz nepodarilo.

Príslušník odboru dopravných nehôd udalosť zadokumentoval a následne zaistil motocykel. K zraneniu príslušníkov polície nedošlo. U vodiča služobného motorového vozidla bola vykonaná dychová skúška na zistenie prítomnosti alkoholu, ktorá skončila s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.

Polícia žiada občanov, ktorí disponujú akýmikoľvek informáciami o osobe vodiča motocykla zn. Ducatti Monster, aby ju kontaktovali na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk