Neuveriteľne nezodpovedná jazda opitého vodiča, poškodil niekoľko vozidiel

Kolaz bratislava nehoda pickup alkohol.jpg
Foto: Mestská polícia Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Prípad si prevzala dopravná polícia, ktorá podrobila približne 30-ročného vodiča dychovej skúške s výsledkom takmer 3 promile alkoholu v krvi.

Dopravná nehoda, pri ktorej vodič s takmer 3 promile alkoholu v krvi poškodil niekoľko vozidiel, otriasla Košickou ulicou a jej okolím v nedeľu v dopoludňajších hodinách. Incident zanechal minimálne šesť poškodených áut na Košickej ulici a ďalšie dve v križovatke Miletičova – Košická.

Vodič červeného Pick-Up vozidla a ostatní účastníci nehody vyviazli bez zranení. Ako však konštatuje Mestská polícia Bratislava, celkový počet poškodených vozidiel by mohol byť vyšší, keďže vodič začal svoju nezodpovednú jazdu v inej mestskej časti.

Na mieste dopravnej nehody zasahovali a regulovali dopravu ružinovskí mestskí policajti. Prípad si prevzala dopravná polícia, ktorá podrobila približne 30-ročného vodiča dychovej skúške s výsledkom takmer 3 promile alkoholu v krvi.

Výzva mestských policajtov znie, že ak ste svedkom nebezpečnej jazdy, informujte o tom mestskú alebo štátnu políciu, napríklad prostredníctvom linky 159. V minulosti sa už riešilo viacero prípadov vodičov, ktorí svojou jazdou ohrozovali okolie, a neskôr sa ukázalo, že za tým bol alkohol. Vaša informácia môže byť kľúčová na zabránenie nešťastiu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk