Neuveriteľné: Policajti chytili dvoch zdrogovaných vodičov, jeden mal poškodené auto a druhý nemal pás

Kolaz drogy policia bratislava.jpg

V oboch prípadoch sa vodiči priznali a dobrovoľne odovzdali papierové skladačky.

Bratislavskí diaľniční policajti počas uplynulých dní zaznamenali dva prípady, v ktorých vodiči javili známky požitia omamných a psychotropných látok. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, v obidvoch prípadoch sa vodiči priznali a dobrovoľne policajtom odovzdali papierové skladačky s obsahom kryštalickej látky, o ktorej uviedli, že ide o pervitín.

V prvom prípade spozorovali policajti krátko pred polnocou na zjazdovej vetve diaľnice D1 v smere na Bernolákovo v okrese Senec vozidlo taxislužby Škoda SuperB. Nakoľko vodič, ani spolujazdec nemali zapnutý bezpečnostný pás, vozidlo zastavili. „Vodič javil známky požitia omamných a psychotropných látok a správal sa zjavne nekoordinovane,“ uviedla polícia.

Vodič sa následne priznal k užitiu drog a policajtom vydal PVC vrecko s menšími vreckami s bielou kryštalickou látkou. Policajti vrecúška zaistili a vodiča po potvrdení drog v organizme zadržali.

V druhom prípade spozorovali policajti vozidlo Mazda na diaľnici D1 v smere do Trnavy, ktoré malo poškodenú prednú časť v oblasti nárazníka. Vozidlo zastavili a vodiča podrobili kontrole. „Aj v tomto prípade vodič javil známky požitia omamných látok, mykal hornými končatinami a mal nekoordinované pohyby,“ konštatuje polícia.

Vodič sa policajtom priznal k užitiu omamných látok dobrovoľne im vydal tri papierové skladačky s obsahom kryštalickej látky a trubky na inhalovanie. Policajti predmety zaistili a vodiča rovnako po preukázaní drogy v organizme zadržali a eskortovali na policajné oddelenie.

Policia drogy4.jpg
Policia drogy3.jpg
Policia drogy2.jpg
Policia drogy1.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk