Neuveriteľný prípad bratislavskej polície: Hľadaný muž si prišiel vybaviť doklady, mal pri sebe drogy

putá, zatýkanie
Foto: ilustračné, depositphotos.com

Obvinenému 38-ročnému Martinovi O. v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov.

Muž, po ktorom pátrala polícia, navštívil 21. júla krátko pred 10.00 hod. oddelenie dokladov na Záporožskej ulici v Bratislave, nakoľko mal stratiť svoje osobné doklady.

Na základe získaných informácií ho pred budovou PZ podrobili policajnej kontrole. Ako ďalej informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, hneď v úvode kontroly 38-ročný Martin O. hliadke povedal, že má pri sebe drogy.

Následne jej dobrovoľne vydal jedno vrecko s obsahom neznámej zelenej sušiny, tri vrecká s obsahom neznámej kryštalickej látky a jednu plastovú striekačku s obsahom neznámej hnedej kryštalickej látky. Polícia materiál zaistia a zaslala na kriminalisticko-expertízne skúmanie, ktorého výsledky potvrdili prítomnosť konope a metamfetamínu.

Obvinený bol okamžite eskortovaný do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody a Ústavu na výkon väzby. Vyšetrovateľ Policajného zboru piateho bratislavského okresu vzniesol obvinenie Martinovi O. z Bratislavy pre drogovú trestnú činnosť,“ dodala polícia s tým, že v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri roky až 10 rokov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk