Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mudronova stare mesto prerokovanie navrh architekt.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.staremesto.sk
4. marca 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Nezabudnite na verejné prerokovanie územného plánu zóny Mudroňova – juhozápad

Staré Mesto Bratislava informuje o prerokovaní návrhu „Zmien a doplnkov č.2 Územného plánu zóny Mudroňova (juhozápad), 2018“.

Mestská časť dáva obyvateľom k dispozícií návrh aj možnosť ho pripomienkovať. S návrhom sa môže oboznámiť každý občan na tejto stránke mestskej časti, kde sú súbory na stiahnutie. ďalšie informácie k prerokovanému materiálu poskytne obyvateľom aj referát územného plánu a rozvoja, presnejšie architektka Katarína Kantorová a Anton Gábor v kancelárii číslo 231, Vajanského nábrežie.

3. Verejné prerokovanie s obyvateľmi s odborným výkladom spracovateľa sa uskutoční v pondelok 4. marca o 17.00 hod. v ZŠ Mudroňova.

Pripomienky a podnety je možné podať písomnou formou do podateľne miestneho úradu alebo poštou na adresu: Miestny úrad Bratislava – Staré Mesto, referát územného plánu a rozvoja, Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava. Pripomienky a námietky ku spracovanému materiálu je možné uplatniť ešte do 8. marca.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X