Neziskové organizácie, staňte sa súčasťou Bratislavských Vianoc. Mesto hľadá predajcov aj do Prívetivej zóny

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v bratislavskom Starom Meste
Foto: SITA/Braňo Bibel

Predajcovia sa môžu prihlasovať na vianočné trhy ešte do do 2. októbra. Mesto hľadá neziskové organizácie a kultúrne inštitúcie s dobročinným zameraním. Prihlasovať sa môžu aj predajcovia do Prívetivej zóny.

Mesto hľadá predajcov, ktorí budú počas Bratislavských Vianoc v centre mesta ponúkať dobroty ideálne pre hladné (nielen) detské brušká. Malo by ísť o predajcov do Prívetivej zóny na Primaciálnom námestí v blízkosti čarovného Vianočného lesa neďaleko Vianočného hlavného trhu.

Zóna má za cieľ vytvoriť príjemné miesto pre oddych. Hlavne pre rodiny s deťmi, seniorov a ďalšie zraniteľné skupiny, a zároveň všetkých, ktorí sa budú chcieť na chvíľu vyhnúť zhonu a ruchu okolia.

Hľadajú sa predajcovia jedál a nealkoholických nápojov, ktorí majú vlastný foodtruck, ale aj do vianočného stánku. Termín pre predajcov je od 23. novembra do 23. decembra 2023 (s možnosťou predĺženia do 31. decembra).

Prihlasovať sa môžu ešte aj neziskové organizácie. Obe skupiny majú čas na prihlásenie do 2. októbra do 12.00 hod. Neziskové organizácie a kultúrne inštitúcie s dobročinným zameraním by mohli svojimi produktami prísť obohatiť ponuku vianočného trhu v Bratislave.

Vo svojich stánkoch môžu predávať svoje produkty, prípadne produkty svojich klientov, ale aj predstaviť svoje aktivity. „Predávajte rozmanitý sortiment, ktorý pomôže fungovaniu vašej kultúrnej či neziskovej organizácie,“ vyzýva mesto. Všetky podrobnosti k prihlasovaniu nájdete na tejto stránke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk