Neznámi útočníci v akcii: Kto sú títo muži a čo ich viedlo k útokom na vlakvedúcich? Hľadá ich polícia

Kolaz bratislava policia patranie.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Železniční policajti vyšetrujú dva prípady fyzického napadnutia vlakvedúcich v rôznych lokalitách. Prvý incident sa odohral na železničnej stanici Podunajské Biskupice, druhý vo vlaku smerujúcom na zastávku Devínske Jazero. Ak ich poznáte, alebo ste ich videli, nahláste to polícii. Polícia žiada o akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri identifikácii páchateľov.

Železničná polícia aktuálne rieši dva prípady fyzického napadnutia vlakvedúcich, ktoré sa stali v priebehu posledných dní na rôznych miestach v Bratislave a okolí. Prvý incident sa odohral v piatok 7. júna 2024 krátko pred 16.00 hod.

Neznámy muž fyzicky napadol z doposiaľ neznámeho dôvodu vlakvedúceho na železničnej stanici Podunajské Biskupice. Po útoku rýchlo opustil miesto činu, čo komplikuje jeho identifikáciu.

Druhý prípad sa stal o tri dni neskôr, v pondelok 10. júna 2024, v osobnom vlaku smerujúcom zo Zohora na zastávku Devínske Jazero. Aj v tomto prípade neznámy muž fyzicky napadol vlakvedúceho a počas incidentu sa následne vzdialil.

Železniční policajti zverejnili fotografie podozrivých mužov, ktorí sú hľadaní v súvislosti s týmito útokmi. Občania sú vyzvaní, k nahláseniu akýchkoľvek informácii. Ak teda máte akékoľvek informácie o totožnosti týchto mužov, ich súčasnom pohybe alebo pobyte, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na akomkoľvek policajnom oddelení. Možno tiež kontaktovať políciu formou súkromnej správy na ich Facebookovom profile.

Železniční policajti vyšetrujú dva prípady fyzického napadnutia vlakvedúcich v rôznych lokalitách. Prvý incident sa odohral na železničnej stanici Podunajské Biskupice, druhý na vlaku smerujúcom na zastávku Devínske Jazero. Občania sú vyzvaní, aby poskytli akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri identifikácii páchateľov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk