Nezvyčajné plavidlá mieria na Draždiak, nenechajte si ujsť bláznivú letnú vlnu fantázie

Kolaz letna vlna fantazie petrzalka kultura v petrzalke.jpg
Foto: Kultúra v Petržalke, Ivana Vrabľová, Martin Kleibl - koláž BratislavaDen.sk

Povoľte uzdu svojej fantázie a zostrojte si čo najbláznivejšie plavidlo. To potom ho s vaším tímom otestujte na Veľkom Draždiaku.

Letná vlna fantázie na Veľkom Draždiaku už v nedeľu 13. augusta rozprúdi vlnu zábavy a kreativity. Stretnú sa tu tímy s najšialenejšími nápadmi na zostrojenie bláznivého plavidla. Dôležité je, tieto plavidlá zaregistrovať. Môžete tak urobiť vopred prostredníctvom mailu marketing@kzp.sk, alebo aj priamo na mieste.

Vítaný je každý, či už súťažiaci s bláznivými plavidlami, alebo ich fanúšikovia, či zvedavci s domácimi miláčikmi. „Nikto si predsa nemôže nechať ujsť bohatý program, ktorý si pre vás pripravili naši kolegovia z Kultúra v Petržalke,“ lákajú organizátori.

Podujatie Letná vlna fantázie začína už od 10.00 prezentáciou vodáckych klubov a oddielov a registráciou plavidiel. V čase medzi 11.00 a 15.00 hod. bude nasledovať séria vodných exhibícií, až napokon o 16.00 dôjde na rad prehliadka kreatívnych plavidiel.

Súťaž má dve kategórie, a to výkonnostní a rekreační plavci. Okrem zábavy čakajú súťažiacich aj odmeny, tie sa dozvedia počas vyhodnotenia o 18.00 hod. Program pokračuje koncertom kapely O.B.D. O zábavu sa tiež postará bohatý sprievodný program počas celého dňa.

Návštevníci sa môžu tešiť na modelárske lode, flyboarding – lietanie na vode, obhliadku hasičského auta, záchranu človeka na vode či parádne nafukovacie atrakcie. Viac podrobností nájdete na stránke udalosti na sociálnej sieti Letnej vlny fantázie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk