Nikomu sa nezavďačíš: Obyvateľka kúpila z vlastného vrecka hojdačku, zožala kritiku

Hojdačka v Karlovej Vsi
Foto: Facebook/ Dlhé Diely - Susedská pomoc, Nika Velček

Novú hojdačku zavesila obyvateľka na streetworkoutové ihrisko v Karlovej Vsi.

Dnes nie je bežné, aby ľudia na verejné plochy či ihriská, ktoré používajú aj iní návštevníci, dokupovali niečo z vlastného vrecka. Pani Nika býva na Dlhých Dieloch a rozhodla sa, že zainvestuje a urobí radosť deťom.

Obyvateľka kúpila novú hojdačku a zavesila ju na streetworkoutové ihrisko na ulicu Jána Stanislava. Fotografie zverejnila aj na Facebook a dúfa, že vydržia na mieste čo najdlhšie.

Jej dobrý úmysel sa však nestretol u každého s pochopením. Pán Daniel v diskusii zhrnul, že ide síce o veľmi pekné gesto, no hojdačka by sa viac hodila na neďaleké detské ihrisko, pretože na streetworkoutovom nie sú detské preliezačky.

Pán Norbert tvrdí, že na ihrisko sa chodí cvičiť a pán Peter si tiež myslí, že to nie je najvhodnejšie miesto na umiestnenie hojdačky. Ďalšia obyvateľka poznamenala, že hojdačku by bolo lepšie umiestniť na bočný trám, pretože na súčasnom mieste sa cvičí.

Nika vysvetlila, že hojdačku by rada zavesila na iné miesto, no nedá sa a daná tyč bola najvhodnejšie miesto, pretože ostatné boli vysoko. „Taktiež je to minimálne používaná časť streetworkoutu a na detské ihrisko to nebolo možné,“ uzavrela obyvateľka.

Hojdačka v Karlovej Vsi
Foto: Facebook/ Dlhé Diely - Susedská pomoc, Nika Velček

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk