Noc s Andersenom bude plná rozprávok, hier, súťaží a dobrodružstiev. Nezabudnite prihlásiť svoje deti

Noc s andersenom lamac.jpg
Zdroj: www.lamac.sk

Miestna knižnica v Lamači otvorí svoje brány dobrodružnej výprave detí. Aj tento rok sem mieri medzinárodné podujatie na podporu čítania, Noc s Andersenom.

Mestská časť a knižnica Lamač opäť organizuje najznámejšie medzinárodné s názvom Noc s Andersenom. Podujatie je organizované vždy pri príležitosti výročia narodenia dánskeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena s cieľom motivovať deti k čítaniu.

Aj vy môžete prihlásiť svoje deti na dobrodružnú noc plnú rozprávok, hier, súťaží a dobrodružstiev. Počas Noci s Andersenom strávia deti nezabudnuteľnú noc v knižnici a takýto silný zážitok im pomôže nadobudnúť pozitívny vzťah k čítaniu, ku knižniciam a kultúrnemu tráveniu voľného času.

Podujatie sa bude konať v noci z piatka 29. od 18.00 na sobotu 30. marca do 8.00 hod. v miestnej knižnici Lamač. Prihlášky je nutné doručiť do podateľne miestneho úradu prípadne nascenované na mailovú adresu: maria.simoncicova@lamac.sk najneskôr do 27. marca do 17.00 hod. V prípade otázok kontaktujte organizátorov: Mgr. M. Šimončičová – 02/ 64 78 00 65.

Viac informácií a prihlášky nájdete na stránke mestskej časti tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk