Nočná cesta vo vlakoch v Bratislave sa predĺžila pre poruchy trakčného vedenia, cestujúci čakali bez vody a elektriny

železnice, vlak
ilustračné: SITA

Cestujúci, ktorí vo večerných, respektíve nočných, hodinách nastúpili do vlakov medzi Hlavnou stanicou, Račou a Vajnormi, neboli potešení. Uviazli totižto vo vlakoch pre poruchy trakčného vedenia a čakať museli niekoľko hodín bez elektriny či vody.

Zssk_twitter_1.jpg
zdroj: https://twitter.com/zssk_mimoriadne

Nočná cesta vlakom sa pre niektorých stala nepríjemným zážitkom, ako informovalo ZSSK, od včerajšieho večera bola prerušená doprava medzi Hlavnou stanicou, Račou a Vajnormi. Pre poruchu trakčného vedenia stáli vlaky medzi stanici aj niekoľko hodín. Ako však uviedlo ZSSK na Twitteri, po nočnom výpadku by mala byť vlaková doprava už obnovená, avšak treba rátať s tým, že vlaky naďalej meškajú.

Zssk_twitter_2.jpg
zdroj: https://twitter.com/zssk_mimoriadne
Zssk_twitter_3.jpg
zdroj: https://twitter.com/zssk_mimoriadne

Napriek tomu, že ZSSK na svojom profile na sociálnej sieti Twitter uviedol v piatok v ranných hodinách, že doprava je obnovená, vzápätí sa na profile objavujú informácie s upozorneniami na trvajúce meškanie vlakov.

Zssk_twitter_4.jpg
zdroj: https://twitter.com/zssk_mimoriadne

Ako sa vyjadrili niektorí z cestujúcich na sociálnych sieťach, vo vlakoch čakali hodiny bez elektriny a vody a boli v nich doslova uväznení. Takto zachytila nočnú jazdu vlakom jedna z cestujúcich.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk