Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ATLETIKA: Telekom Night Run 2016
ilustračné: SITA
7. septembra 2017 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skruzinov.sk, ©BratislavaDen.sk

Nočný beh si vyžiada viacero dopravných obmedzení

V sobotu sa v Bratislave uskutoční už 9. ročník obľúbeného bežeckého podujatia bratislavského nočného behu – Telekom Night Run 2017. Štart aj cieľ behu je pri nákupnom centre Eurovea.

V piatok sa v čase od 19. do 21. hodiny uskutoční na Pribinovej ulici (od Šafárikovho námestia po budovu Slovenského národného divadla) detský večerný beh Rexík. Na štarte a v jeho okolí očakávajú zhruba 1 000 detí a približne rovnaký počet rodičov, preto bude doprava v uvedenom čase na Pribinovej ulici uzatvorená.

Vjazd/výjazd do/z podzemných garáží „Centrum“ bude v tomto čase uzatvorený, vjazd/výjazd „Ružinov“, rovnako tak vonkajšie parkovacie plochy v smere na Most Apollo budú bez akýchkoľvek obmedzení.

V sobotu by účastníci Telekom Night run a diváci, ktorí plánujú prísť do Eurovea autom, tak mali urobiť do 19. hodiny, po tomto čase už bude doprava v okolí Eurovea – najmä na Pribinovej ulici pri budovách Eurovea – štartový/cieľový priestor, postupne obmedzovaná a regulovaná príslušníkmi mestskej a dopravnej polície.

Peší prístup do Eurovea bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení s výnimkou úsekov, kedy bude po Pribinovej ulici tesne po štarte (od 20.00 hod do 20.08 hod.) prebiehať hlavný pelotón bežcov a v čase od 20.30 hod do 21.30 hod., kedy budú bežci dobiehať do cieľa, ktorý sa nachádza pred budovou Eurovea na Pribinovej ulici v smere od Šafárikovho námestia. V tomto čase by mali odchádzajúci z centra použiť prechodovú bránu postavenú na Pribinovej ulici, prípadne priestor povedľa SND, a dodržiavať a rešpektovať pokyny organizátorov a polície, aby nedošlo k stretu bežcov a divákov.

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Ružinov“ bude počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení.

Vjazd a výjazd z podzemných garáží „Centrum“ bude počas celej soboty bez obmedzení až do 19. hodiny. Od 19. hodiny až do celkového ukončenia podujatia približne o 22. hodiny bude vjazd aj výjazd uzatvorený. V uvedenom čase musia záujemcovia použiť vjazd a výjazd „Ružinov“, ktorý je plne k dispozícii bez akýchkoľvek obmedzení.

Na parkovanie môžete použiť aj plochy v okolí Eurovea, napr. v osobnom prístave, na Gondovej ulici, v okolí stanice Mlynské Nivy alebo na Tyršovom nábreží pri Divadle Aréna. K dispozícii je aj vonkajšie parkovisko Eurovea.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X