Nové Mesto hľadá referentov na stavebný úrad, môžu si mesačne zarobiť až 1500 eur

práca, stavebný úrad, office
Foto: ilustračné, Gettyimages

Noví zamestnanci miestneho úradu dostanú 5 dní dovolenky navyše či 5 sick days.

Bývate v Novom Meste alebo si hľadáte prácu v tejto lokalite? Miestny úrad potrebuje do tímu referenta alebo referentku do oddelenia územného konania a stavebného poriadku.

Kandidáti môžu dostať nástupnú mzdu od 922 eur do 1520 eur, jej konečná výška závisí od praxe. Obsadzujú sa dve pracovné miesta.

Náplň práce

Nové posily tímu budú spracovávať a vydávať oznámenia o uskutočnení drobných stavieb, stavebných úprav a udržiavacích prác. Referenti budú zodpovední za vedenie konania o dodatočnom povolení stavby či povoľovať odstránenie stavieb.

Ide o prácu, v ktorej je potrebné prešetriť prípadné sťažnosti občanov a právnických osôb, sprístupniť informácie. Súčasťou agendy bude aj vykonávanie štátneho stavebného dohľadu.

Benefity a požiadavky na kandidátov 

Podmienkou je, aby mali kandidáti ukončený II. stupeň vysokej školy so stavebno-technickým zameraním. Práca je vhodná aj pre čerstvých absolventov.

Noví zamestnanci sa môžu tešiť na 13. plat a štvrťročné odmeny, 5 dní dovolenky navyše či 5 dní sick days. Na električku preplatí zamestnávateľ 50 % z ročnej ceny.

Ďalšie informácie

Je možné nastúpiť dohodou, ale aj ihneď. Životopis so žiadosťou o zaradenie do výberového procesu je potrebné posielať do piatka 17. decembra.

Doklady môžete zaslať na email ingrid.holla@banm.sk alebo na miestny úrad na Junácku ulicu. Viac informácií nájdete na tomto linku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk