Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny úrad Nové Mesto, Junácka 1
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.sk
15. februára 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Nové Mesto hľadá zástupcu prednostu miestneho úradu, toto musí spĺňať

Mestská časť Nové Mesto vyhlásila výberové konanie na obsadenie miesta Zástupca prednostu Miestneho úradu. Ide o zastupovanie počas materskej dovolenky.

Náplňou práce je zastupovanie prednostu miestneho úradu počas jeho neprítomnosti, riadenie chodu sekretariátu prednostu, prideľovanie pošty, bežných a prierezových úloh a kontrola ich plnenia. Administrovanie dochádzky vedúcich organizačných útvarov a celkovo programu evidencie dochádzky, riadenie zverených úloh a projektov a kontrola ich plnenia, komunikácia s dodávateľmi, účasť na výberových konaniach a podľa potreby aj na zasadnutiach orgánov mestskej časti.

Pôjde o plný úväzok na dobu určitú. Požadované je vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, prax na manažérskej úrovni minimálne dva roky a bezúhonnosť. Prax vo verejnej, resp. štátnej správe je výhodou. Predpokladaný termín nástupu je máj 2017.

Žiadosti treba posielať do 8. marca na adresu Miestny úrad Bratislava – Nové Mesto, personálny úsek, Junácky ul. I, 832 91 Bratislava 3 alebo mailom na adresu [email protected] K žiadosti je potrebné priložiť súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X