Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ba nove mesto novy vicestarostovia urad mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com
14. októbra 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Nové Mesto vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa podniku verejnoprospešných služieb

Záujemcovia s aspoň trojročnou praxou v oblasti riadenia a vedenia ľudí sa môžu hlásiť do novembra.

Bratislavská mestská časť Nové Mesto vyhlásila výberové konanie na pozíciu riaditeľa EKO – podniku verejnoprospešných služieb. Informovala o tom mestská časť na svojej oficiálnej webovej stránke. Záujemcovia s aspoň trojročnou praxou v oblasti riadenia a vedenia ľudí sa môžu hlásiť do 5. novembra. Predpokladaný termín nástupu je december, prípadne podľa dohody.

Nový riaditeľ bude mať okrem riadenia príspevkovej organizácie na starosti aj správu tržnice, lanovky, športovo-rekreačného areálu Kuchajda. Bude tiež zadávať úlohy, kontrolovať a koordinovať činnosti zamestnancov v podniku EKO – VPS a dodržiavať zákonitosti v zmysle interných predpisov.

Potrebné doklady

Písomnú žiadosť musia záujemcovia doručiť aj s dokladmi na adresu miestneho úradu, termín a miesto výberového konania oznámia aspoň sedem dní pred jeho uskutočnením každému uchádzačovi, ktorý splnil podmienky.

Záujemca musí doručiť okrem spomínanej žiadosti aj životopis, údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov, koncepciu výkonu práce, prehľad o doterajšej praxi so stručným opisom pracovných činností a notárom overenú kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Okrem požadovanej praxe žiada mestská časť od uchádzača aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou, pričom zvýhodnia ľudí so vzdelaním technického smeru. Uchádzač by mal mať aj znalosti o účtovníctve a procesoch v príspevkovej organizácii.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X