Nové Mesto vyhlásilo výberové konanie na riaditeľa podniku verejnoprospešných služieb

Ba nove mesto novy vicestarostovia urad mapy.jpg
Foto: ilustračné, www.google.com

Záujemcovia s aspoň trojročnou praxou v oblasti riadenia a vedenia ľudí sa môžu hlásiť do novembra.

Bratislavská mestská časť Nové Mesto vyhlásila výberové konanie na pozíciu riaditeľa EKO – podniku verejnoprospešných služieb. Informovala o tom mestská časť na svojej oficiálnej webovej stránke. Záujemcovia s aspoň trojročnou praxou v oblasti riadenia a vedenia ľudí sa môžu hlásiť do 5. novembra. Predpokladaný termín nástupu je december, prípadne podľa dohody.

Nový riaditeľ bude mať okrem riadenia príspevkovej organizácie na starosti aj správu tržnice, lanovky, športovo-rekreačného areálu Kuchajda. Bude tiež zadávať úlohy, kontrolovať a koordinovať činnosti zamestnancov v podniku EKO – VPS a dodržiavať zákonitosti v zmysle interných predpisov.

Potrebné doklady

Písomnú žiadosť musia záujemcovia doručiť aj s dokladmi na adresu miestneho úradu, termín a miesto výberového konania oznámia aspoň sedem dní pred jeho uskutočnením každému uchádzačovi, ktorý splnil podmienky.

Záujemca musí doručiť okrem spomínanej žiadosti aj životopis, údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov, koncepciu výkonu práce, prehľad o doterajšej praxi so stručným opisom pracovných činností a notárom overenú kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

Okrem požadovanej praxe žiada mestská časť od uchádzača aspoň stredoškolské vzdelanie s maturitou, pričom zvýhodnia ľudí so vzdelaním technického smeru. Uchádzač by mal mať aj znalosti o účtovníctve a procesoch v príspevkovej organizácii.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk