Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jelšová - Kramáre
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: www.banm.sk
24. apríla 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Nové Mesto vyzýva k pripomienkovaniu návrhu Územného plánu zóny Jelšová

Bratislavská mestská časť Nové Mesto oznámila svojim obyvateľom, že bolo začaté prerokovanie, ktoré sa týka upraveného návrhu Územného plánu zóny Jelšová, Bratislava – Kramáre.

Týmto oznamom sa mestská časť, ktorá ho zverejnila na svojej webovej stránke, obracia na dotknuté orgány štátnej správy, samosprávy, právnické a fyzické osoby so žiadosťou, aby zasielali svoje pripomienky.

Ako uvádza Nové Mesto, pripomienky je možné zasielať v termíne od 15. apríla do 30. mája 2019, a to písomnou formou do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto alebo poštou na adresu: Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto, Oddelenie životného prostredia a územného plánovania, Junácka 1, 832 92 Bratislava.

Nové Mesto zároveň obyvateľov upozorňuje, že na pripomienky, ktoré budú podané po tomto termíne, sa nebude prihliadať. Pri podaní poštou je rozhodujúci dátum uvedený na poštovej pečiatke.

„Vyhodnotené budú len tie pripomienky, ktoré sa budú vzťahovať k predloženej územnoplánovacej dokumentácií. S upraveným návrhom územnoplánovacej dokumentácie sa môžete oboznámiť na Miestnom úrade Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, na oddelení životného prostredia a územného plánovania v pracovných dňoch v pondelok a stredu od 8:00 do 12:00 hod. a od 13:00 hod. do 17:00 hod., ako aj na internetovej stránke,“ píše sa na webe Nového Mesta.

Ako dopĺňa táto bratislavská mestská časť, v priebehu prerokovania sa uskutoční verejné stretnutie dňa 16. mája 2019 o 17.00 h. v Dome kultúry Kramáre na Stromovej 18.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X