Nové MOM v Karlovej Vsi je vyťažené. Muž si uľahčil dlhé čakanie v rade, ľudia ho za nápad chvália

MOM Majerníkova v Karlovej Vsi
Foto: Facebook/ Karlovka, Vla Gre

Nové mobilné odberné miesto (MOM) sa otvorilo na Majerníkovej ulici len tento týždeň.

Na začiatku februára fungovalo v Karlovej Vsi ešte odberné miesto Poliklinika Karlova Ves. V piatok 5. februára však ľudí otestovalo naposledy, pretože mu Ministerstvo zdravotníctva nepredĺžilo zmluvu. Na odberné miesto sa objednávalo na presný čas.

Náhradou je novo otvorené odberné miesto na Majerníkovej ulici pred ZŠ Alexandra Dubčeka na Dlhých Dieloch. Ide o jediné oficiálne odberné miesto v Karlovej Vsi, ktoré je uvedené na stránke Ministerstva zdravotníctva. Je otvorené od pondelka do soboty v časoch 09.00 hod. – 13.00 hod. a 13.30 hod. – 17.30 hod.

Miestni obyvatelia využívajú od prvého dňa odberné miesto naplno. Ak sa rozhodnete otestovať tu, v rade si určite nejaký čas postojíte.

Na Facebookovej skupine Karlovka sa v stredu 10. februára objavila fotografia, ktorá zachytila jedného z čakajúcich. Aby nemusel stáť v rade, priniesol si vlastnú stoličku. V diskusii ostatní pána chválili za šikovný nápad alebo naopak vtipkovali, že by sa v okolí tohto MOM rozbehol dobrý biznis s požičiavaním stoličiek… 🙂

Fb_img_1612957674031.jpg
Pán si priniesol na čakanie v rade vlastnú stoličku. Foto: Facebook/ Karlovka, Vla Gre

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk