Nové obchodné centrum začnú stavať na jeseň

Lozorno, tabuľa
SITA

Ak každý víkend odchádzate z Bratislavy, aby ste za sebou nechali všetky obchody a komerciu, nebudete to mať ľahké ani na ceste z nej. V obci Lozorno, v okrese Malacky, by od septembra mala začať vznikať nová obchodná zóna D2 Centrum.

Ako prvú postavia čerpaciu stanicu (dokončená by mala byť vo februári 2016), potom pribudnú obchody. Nie je ešte presne určené, čo na ploche 22-tisíc m2 bude stáť, pretože developerská spoločnosť Cooperate o tom ešte rokuje.

Ako pre TASR povedala manažérka spoločnosti Michaela Franeková, „Lozorno vnímame ako modernú obec, ktorej podobná zóna dlhodobo chýbala, a dúfame, že jej dobudovaním sa zvýši jej atraktivita a sprístupnia sa jej obyvateľom ďalšie služby.“ Medzi tie by mali patriť rôzne prevádzky pre vodičov a obyvateľov okolitých obcí a obchodné spoločnosti, ktoré pôsobia v neďalekých priemyselných parkoch.

Zatiaľ v projekte plánujú vybudovať rôzne reštaurácie, dopravno-servisné služby, predajňu stavebnín a záhradníctva. Všetko to, čo vraj potrebujú obyvatelia, aby nemuseli cestovať do vzdialenejších miest.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk