Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Burzoblsak oktober.jpg
14
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tím Burzoblšáku
2. novembra 2017 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skTS, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Novembrový Burzoblšák bude nabitý inováciami. Ste zvedaví, čo na vás čaká?

Burzoblšák je unikátne komunitné podujatie v Bratislave, ktoré vás dostane svojou atmosférou. Chýba vám v šatníku nejaký dôležitý jesenný trendový kúsok? Alebo by ste chceli vybrať už v predstihu zopár vianočných darčekov od šikovných handmade výrobcov? Čakajú na vás platne, domáca prírodná kozmetika, ručne vyrábaná bižutéria a ďalšie.

Predchádzajúce Burzoblšáky sa niesli v duchu apelu na šetrenie životného prostredia, charitatívnu činnosť a stretávanie sa miestnych obyvateľov. Iný nebude ani ten novembrový. Jedným z jeho cieľov je recyklácia oblečenia, ktoré je často nenosené a nijakým spôsobom nezničené. Kúpou takýchto vecí pomáhate tomu, aby sa ľudia na veci nepozerali ako na odpad, ale ako na recyklovateľnú surovinu, ktorá sa dá možno ešte vynosiť alebo použiť iným spôsobom. Recyklácia sa netýka iba oblečenia a výrobkov. Samozrejme, aktívne funguje aj na báze klasickej separácie odpadu.

Oktobrovy burzoblsak 7.jpg
Tím Burzoblšáku

V rámci novembrového Burzoblšáku pribudlo hneď niekoľko inovácií. Organizátori podujatia zabezpečili na základe pripomienok zo strany návštevníkov čistejšie a voňavejšie vnútorné priestory podujatia, najmä toalety. Zvýšil sa počet miest na sedenie a zrkadiel pre nakupujúcich. Pre skvalitnenie ochrany životného prostredia v priestoroch umiestnili viac odpadkových košov.

Pomáhajte tým, ktorí to potrebujú aj prostredníctvom Burzoblšáku

Burzoblšák je charakteristický aj svojou charitatívnou činnosťou, ktorá začína u organizátora tohto podujatia. Výťažkom z predaja každého hrnčeka s logom akcie, každé tri mesiace Burzoblšák podporuje konkrétny útulok pre zvieratá. Takto sa už podarilo pomôcť útulku Tulkáčik a momentálne je zbierka zameraná na karanténnu stanicu Topoľčany. Hrnčeky nájdete v stánku organizátora akcie.

Burzoblsak
Tím Burzoblšáku

Burzoblšáková komunita taktiež motivuje a vyzýva ostatných predajcov, aby podporili ľudí v neľahkých životných podmienkach. Vo viacerých stánkoch preto nájdete odkaz, že aj z ich zárobku poputujú peniažky na dobrú vec.

Nechýba ani občerstvenie

Komunitné podujatie poskytuje široký priestor, kde sa ľudia stretávajú a trávia jedno sobotné dopoludnie do mesiaca. Preto sa pre nich snažia organizátori vytvoriť čo najkomfortnejšie a najpríjemnejšie prostredie nákupu a neustále sa snažia zvyšovať úroveň akcie. Priamo na mieste bude pre návštevníkov pripravené už tradičné občerstvenie v podobe kávy, limonády, teplých nápojov, koláčov aj tradičného chlebíka s pomazánkou. Toto podujatie je family friendly, preto organizátori vytvorili aj pre vaše ratolesti priestor pre rôzne aktivity a tvorivé dielne so zameraním na výrobu umeleckých výrobkov s jesennou a zimnou tematikou a maľovanie na tvár. To všetko pod záštitou detskej eventovej agentúry Artlandia a profesionálnych animátorov.

Oktobrovy burzoblsak 10.jpg
Tím Burzoblšáku

Program:

8.00 – 14.00 hod. Burzoblšák
9.00 – 13.00 hod. Program pre deti, tvorivé dielne a maľovanie na tvár Artlandia

Burzoblšák sa bude konať už 4. novembra v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Ružinove.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X