Novinka v Petržalke: Otvorenie obchodu Action spôsobilo nákupný ošiaľ, láka na lacné produkty

obchod Action
Foto: Čitateľka Lucia

Nedočkaví nakupujúci stáli v rade pred predajňou. Ďalšie obchody holandského reťazca môžete nájsť napríklad v neďalekom Rakúsku.

Milujete nakupovanie a radi si vyberáte produkty za pár eur? Ak ste odpovedali na obe otázky „áno“, mali by ste zavítať do novootvorenej predajne Action, ktorá je dobre známa napríklad obyvateľom Rakúska, ale i Slovákom nakupujúcim v Hainburgu an der Donau či Kittsee.

Holandský reťazec otvoril vo štvrtok 2. marca na Slovensku prvú predajňu. Nájdete ju v Danubia Shopping Center v Petržalke, konkrétne pri obchode Nay. Toto obchodné centrum je väčšinou najplnšie počas poobedných hodín a víkendov, no v deň otvorenia obchodu praskalo vo švíkoch už v doobedných hodinách.

obchod Action
Foto: Čitateľka Lucia

Ako dôkaz slúžia fotografie od našej čitateľky Lucie, ktorá bola taktiež zvedavá a na nákupy sa vybrala už doobeda. „Tento obchod poznám z Čiech alebo Rakúska. Potešilo ma, že jeden taký máme aj v Bratislave,“ tvrdí.

Obchod láka na nízke ceny a rôznorodý sortiment. Dostať tam elektroniku, potreby pre domácich miláčikov, kozmetiku, školské pomôcky, doplnky do domácnosti či oblečenie.

Lacné produkty prilákali dôchodcov i mladé rodiny. „Na nákupný košík som nečakala dlho, ale v obchode bolo plno. Kúpila som si pár drobností do domácnosti. Prídem určite aj nabudúce,“ dodala Lucia.

obchod Action
Foto: Čitateľka Lucia

Ak budete chcieť tento obchod navštíviť aj vy, môžete prísť autom a odparkovať na veľkom parkovisku pred obchodným centrom. V prípade dopravy MHD vystúpte na zastávke OC Lúky, obchod je odtiaľ vzdialený len niekoľko minút pešo.

Plánujete v blízkej dobe navštíviť obchod Action v Petržalke?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk