Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stredisko kultury vajnorska maps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
maps.google.sk
19. júna 2018 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skbanm.sk, © BratislavaDen.sk Diskusia()

Novomestské Stredisko kultúry Vajnorská hľadá vedúceho ekonomického oddelenia

Stredisko kultúry na Vajnorská ulici 21 vyhlásilo výberové konanie na post vedúceho ekonomického oddelenia.

Základná zložka mzdy sa pohybuje od 600 do 800 eur + osobný príplatok po skončení skúšobnej doby. Náplňou práce je vedenie ekonomickej agendy, vedenie účtovníctva; komunikácia s bankou, s ekonomicko-hospodárskym oddelením mestskej časti a príslušnými štátnymi orgánmi; skladba a sledovanie čerpania rozpočtu; dodržiavanie zákonov, tvorba a dodržiavanie smerníc súvisiacich s ekonomickou činnosťou organizácie; správa a evidencia majetku organizácie a tvorba výkazov a zodpovednosť za ich správne a včasne predkladanie. Ide o prácu na plný úväzok.

Uchádzači musia mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a prax v účtovníctve rozpočtovej organizácie min. 3 roky. Musia byť zodpovední, samostatní, bezúhonní a rozhodní. Predpokladaný termín nástupu je august 2018.

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov* je potrebné zaslať do 6. júla na adresu:

Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto,
sekretariát, ul. Vajnorská 21
831 03 Bratislava 3
alebo [email protected]

*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X