Novomestské Stredisko kultúry Vajnorská hľadá vedúceho ekonomického oddelenia

Stredisko kultury vajnorska maps.google.sk_.jpg
maps.google.sk

Stredisko kultúry na Vajnorská ulici 21 vyhlásilo výberové konanie na post vedúceho ekonomického oddelenia.

Základná zložka mzdy sa pohybuje od 600 do 800 eur + osobný príplatok po skončení skúšobnej doby. Náplňou práce je vedenie ekonomickej agendy, vedenie účtovníctva; komunikácia s bankou, s ekonomicko-hospodárskym oddelením mestskej časti a príslušnými štátnymi orgánmi; skladba a sledovanie čerpania rozpočtu; dodržiavanie zákonov, tvorba a dodržiavanie smerníc súvisiacich s ekonomickou činnosťou organizácie; správa a evidencia majetku organizácie a tvorba výkazov a zodpovednosť za ich správne a včasne predkladanie. Ide o prácu na plný úväzok.

Uchádzači musia mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a prax v účtovníctve rozpočtovej organizácie min. 3 roky. Musia byť zodpovední, samostatní, bezúhonní a rozhodní. Predpokladaný termín nástupu je august 2018.

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov* je potrebné zaslať do 6. júla na adresu:

Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto,
sekretariát, ul. Vajnorská 21
831 03 Bratislava 3
alebo info@skvajnorska.sk

*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Stredisku kultúry BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenému SK BNM za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk