Nový obytný komplex Augustus vyrastá v centre Bratislavy

Augustus_plan_fasada.jpg

Na rohu ulíc 29. augusta a Mickiewiczova sa realizuje posledné štádium výstavby nového projektu, ktorý nesie názov Augustus. Za stavbu je zodpovedná developerská spoločnosť 29A.

Tá zdôrazňuje moderné komerčné a obývacie priestory priamo v centre mesta. Noví obyvatelia budú napojení na hlavnú dopravnú tepnu centra mesta s vhodnou infraštruktúrou a kompletným občianskym vybavením. Budova bude pozostávať zo siedmich podlaží, v ktorých sa budu nachádzať 2- až 4-izbové byty s orientáciou do dvora. V podzemných priestoroch sa bude nachádzať podzemná garáž. Vzhľadom na lokalitu budu vybudované aj plochy zelene na pozemku budovy. Na pôvodnom pozemku stála budova, ktorú zbúrali kvôli dezolátnemu stavu a padnutému lešeniu, o tom sme vás informovali TU.

Augustus_vystavba.jpg
http://www.bytyaugustus.sk/galeria

Výstavba sa začala v apríli 2016 a predpokladané ukončenie je naplánované na december 2017. Ceny bytov začínajú od 2 040 eur za meter štvorcový. V cene je zahrnutá aj pivničná kobka a každý byt disponuje balkónom, loggiou alebo terasou.

Augustus_29augusta_mickiewiczova.jpg
http://www.bytyaugustus.sk/galeria

V dvoch podzemných garážach budú samostatné parkovacie státia pre majiteľov, technické zázemie domu a domová vybavenosť. Obchodné priestory plánuje developer umiestniť na prvé podlažie. Druhé až piate nadzemné podlažie bude pre dvoj- a trojizbové byty. Na šiestom budú štyri veľkometrážne byty a tri z nich sú mezonetové. Viac informácií sa môžete dozvedieť TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk