Nový rok začal tragickou udalosťou, počas požiaru v byte na Palkovičovej ulici zhorel muž a žena

Poziar bratislava ruzinov.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Podľa doterajších informácií pravdepodobnou príčinou požiaru bola manipulácia s otvoreným ohňom, od ktorej došlo k jeho rozšíreniu na do celého bytu.

Dvaja ľudia, muž a žena, zahynuli 1. januára v Bratislave pri požiari bytu. V tlačovej správe o tom informoval hovorca bratislavskej krajskej polície Michal Szeiff. Hliadky bratislavských policajtov boli v sobotu 1. januára v čase okolo 15.45 vyslané na základe oznámenia na Palkovičovu ulicu, kde malo dôjsť k požiaru bytu.

Po uhasení požiaru jednoizbového bytu boli v jeho vnútorných priestoroch nájdené telá dvoch osôb – 57-ročného muža a 37-ročnej ženy bez známok života. K evakuácii obyvateľov domu nedošlo.

Podľa doterajších informácií pravdepodobnou príčinou požiaru bola manipulácia s otvoreným ohňom, od ktorej došlo k jeho rozšíreniu do celého bytu. Škoda spôsobená požiarom je predmetom dokazovania.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II začal v tejto súvislosti trestné stíhanie, a to vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk