Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Raca novy starosta.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.raca.sk
12. decembra 2018 Správy BratislavaKomunálna politika Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Nový starosta Rače už zložil starostovský sľub

V pondelok sa konalo ustanovujúce zastupiteľstvo mestskej časti Rača, na ktorom vymenil predošlého starostu Petra Pilinského nový starosta Michal Drotovan.

Nový starosta Drotovan zložil starostovský sľub na ďalšie 4 roky. Zároveň svoje sľuby zložili aj 15 zvolení poslanci, z toho 9 staronových z predchádzajúceho volebného obdobia a 6 nových.

Na zastupiteľstve sa okrem skladania sľubov ustanovilo aj zloženie odborných komisií, termíny stretnutí poslancov s obyvateľmi mestskej časti, na ktorých sa plánuje zúčastňovať aj nový starosta, či plán zasadnutí miestneho zastupiteľstva na rok 2019.

Zloženie odborných komisií

Komisia mandátová – JUDr. Juraj Madzin (predseda), Ing. Róbert Pajdlhauser, JUDr. Marián Vulgan

Komisia životného prostredia, výstavby, územného plánu a dopravy – Doc. Ing. arch. Milan Andráš, PhD. (predseda), Ing. Miloslav Jošt, Ing. Róbert Pajdlhauser, Doc. Ing. Radko Tiňo, PhD., Robert Hammer, Mgr. Lenka Antalová Plavuchová, Mgr. Ján Polakovič

Komisia finančná a majetková – Ing. Miloslav Jošt (predseda), Dagmar Gelingerová, JUDr. Marián Vulgan, Ing. Róbert Pajdlhauser, Mgr. Ján Polakovič, Filip Rybanič

Komisia školská, kultúrna, športová a pre podporu podnikania a vinohradníctva – Mgr. Monika Luknárová (predseda), JUDr. Marián Vulgan, Ing. Róbert Pajdlhauser, Doc. Ing. Radko Tiňo, PhD., Robert Hammer, Mgr. Lenka Antalová Plavuchová, Mgr. Ján Polakovič, Miloš Máťuš, JUDr. Juraj Madzin

Komisia sociálna a bytová – Ing. Milada Dobrotková, MPH (predseda), Dagmar Gelingerová, Mgr. Monika Luknárová

Plány zasadnutí a stretnutí

Plán zasadnutí Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Rača na rok 2019
5. február, 26. marec, 18. jún, 17. september, 5. november, 10. december

Plán Poslaneckých stretnutí na rok 2019
7. január, 4. február, 4. marec, 1. apríl, 6. máj, 3. jún, 2. september, 7. október, 4. november, 2. december

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X