O dianí vo Vrakuni sa dozviete ľahko, už aj prostredníctvom mobilnej aplikácie

aplikacia-vrakuna-telefon-mobil-gettyimages.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages

Chcete vedieť čo sa deje vo Vrakuni? Mestská časť spustila aplikáciu Vrakuňa, ktorá je pre všetkých obyvateľov zdarma.

Cez mobilnú aplikáciu máte informácie o novinkách, aktivitách, podujatiach vždy po ruke. Vrakuňa neustále hľadá možnosti, ako čo najefektívnejšie informovať svojich občanov o dianí. Vytvorila aplikáciu, ktorú si jednoducho stiahnete do svojich mobilných telefónov.

Aplikácia je zdarma a je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Snahou autorov bolo vytvoriť ľahko ovládateľnú a prehľadnú aplikáciu pre všetky vekové kategórie občanov. Formou bleskových správ budete informovaní notifikáciami o novinkách, oznamoch, organizovaných športových či spoločenských akciách rýchlo a jednoducho. Ak chcete mať všetky dôležité aktuálne informácie na jednom mieste stále po ruke, aplikácia Vrakuňa je tu pre vás.

Smart cities je téma, ktorá sa v ostatnom čase objavuje v médiách mimoriadne často. Keď si však túto tému rozmeníme na drobné, tak malou spoločnou chybičkou krásy je fakt, že do praxe sa nedostane prakticky vôbec nič. Aj preto ma fakt, že sme dokázali realizovať túto aplikáciu mimoriadne teší,“ povedal Martin Kuruc starosta mestskej časti Vrakuňa.

App vrakuna do mobilu.jpg
Zdroj: http://www.vrakuna.sk/wp-content/uploads/2018/04/app-vrakuna-do-mobilu.jpg

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk