Oba sú jeho? Nie! Polícia pátra po tomto mužovi, mohol by objasniť prípad krádeže dvoch bicyklov

Kolaz bratislava kradez bicykel policia.jpg
Foto: KR PZ Bratislava - koláž BratislavaDen.sk

Je dôležité, aby občania boli partnermi polície v boji proti trestnej činnosti. Ak máte akékoľvek informácie o tomto prípade, neváhajte políciu kontaktovať.

Policajt druhého bratislavského okresu je momentálne na stopách páchateľa, ktorý spáchal drzú krádež dvoch riadne uzamknutých a zaparkovaných bicyklov pred hlavným vchodom do nákupného centra na Mlynských nivách.

Incident sa stal v priebehu dňa, keď neznámy páchateľ bezohľadne odstránil z bicyklových stojanov dva bicykle, ktoré boli riadne uzamknuté. Policajné vyšetrovanie odhalilo, že páchateľ zrejme operoval rýchlo a s dômyslom, aby unikol bez toho, aby ho niekto spozoroval.

Policajné oddelenie vyzýva občanov, aby im poskytli akékoľvek informácie týkajúce sa páchateľa, jeho totožnosti, pohybu alebo pobytu. Fotografie možného páchateľa sú k dispozícii a môžu pomôcť pri identifikácii.

Občania môžu zdieľať svoje informácie na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na FB profile polície. Každá stopa alebo akékoľvek informácie môžu prispieť k rýchlemu vyriešeniu tohto prípadu a nájdeniu páchateľa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk