Obchodná ulica je stále dejiskom alkoholových excesov, mestská polícia zaznamenala hneď niekoľko opitých maloletých

stanica mestskej polície obchodná bratislava stare mesto
Foto: Mesto Bratislava

Mestskí policajti neustále kontrolujú dodržiavanie poriadku v okolí Obchodnej ulice, stále sa však vyskytujú rôzne prípady požívania alkoholických nápojov neplnoletých osôb.

Mestská polícia môže vďaka sídlu na Obchodnej ulici dohliadať na poriadok takpovediac v centre diania. Napriek tomu, že sa policajná stanica nachádza priamo na Obchodnej, mestskí policajti zaevidovali aj prípady, kedy na verejných priestranstvách vo večerných a v nočných hodinách požívali alkoholické nápoje mladistvé osoby.

Zvýšený počet kontrol je preto práve počas víkendových nocí. Počas sobotnej noci mestskí policajti počas kontroly zistili prítomnosť alkoholu v dychu u len 14-ročného chlapca. Ten alkohol pil na verejnom priestranstve.

Chlapec podľa slov mestskej polície nebol sám a vo vedľajšej ulici na Jedlikovej ulici mestskí policajti našli s fľašou v ruke aj jeho 16-ročného kamaráta. „V oboch prípadoch išlo o neplnoleté osoby a tak obe veci mestskí policajti odstúpili na príslušné úrady k ďalšiemu konaniu,“ dodala Mestská polícia Bratislava vo svojom týždennom hlásení.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk