Obchodné centrum Danubia v Petržalke prejde opravami, bude modernejšie a ekologickejšie

Danubia obchodne centrum.jpg

Cieľom je vytvorenie atraktívneho mestského priestoru pre Petržalčanov a širšie okolie.

Obchodné centrum (OC) Danubia v bratislavskej Petržalke čaká revitalizácia. Česká investičná spoločnosť Star Capital Investments (SCI) prichádza na slovenský trh so svojim prvým projektom – revitalizáciou OC Danubia z roku 2000. Hlavným cieľom je vytvorenie atraktívneho mestského priestoru pre Petržalčanov a širšie okolie.

Prepojenie konceptu – všetko na dosah ruky – a bezproblémového parkovania sú základnými princípmi celého projektu,“ uvádza spoločnosť. Dôležitým zásahom je tiež prehodnotenie pôvodnej architektúry a modernizácia objektu s prihliadnutím na ekológiu.

Našim zámerom nie je pasovať sa do role ďalšieho veľkého nákupného centra, ale využiť súčasný potenciál, ktorý Danubia ponúka. Ide o projekt, prostredníctvom ktorého chceme ponúknuť obyvateľom Petržalky a zároveň širšiemu okoliu jednoduchý a komfortný nákup tovaru a služieb. Revitalizáciou tohto obchodného centra tak vznikne priestor založený na rýchlom a efektívnom nakupovaní, ktorý bude prispôsobený aj súčasnej COVID dobe. OC Danubia a jeho koncept umocní tiež dobrú dostupnosť a počet parkovacích miest,“ dodáva Business Developer spoločnosti Milan Mašša.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk