Obchodný dom My na Kamennom námestí je na predaj

Kamenné námestie
ilustračné: SITA

Obchodný dom, ktorý patrí pod maloobchodný reťazec Tesco od roku 1996, je na predaj. Britský reťazec začal s predajom obchodných domov na Slovensku a v Česku už pred časom, teraz otvorene priznal, že je medzi nimi aj jeho vlajková loď. Informoval o tom portál e-trend.sk.

Spoločnosť Tesco Stores sa rozhodla obchodný dom My, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite, predať z praktických dôvodov. Hoci ide o obľúbenú nákupnú destináciu mnohých Bratislavčanov, prevádzkovanie obchodného domu je príliš náročné. Spoločnosť chce čo najviac zjednodušiť svoje podnikanie, preto je predaj logickým krokom.

„Obchodný dom My v Bratislave potrebuje značné finančné investície, aby dokázal aj do budúcna spĺňať očakávania a potreby zákazníkov. Z tohto dôvodu zvažujeme rôzne alternatívne možnosti v rámci našich ďalších obchodných zámerov,“ uviedla pre e-trend.sk PR manažérka spoločnosti Tesco Stores Lucia Poláčeková.

Obchodný dom by mohla kúpiť developerská skupina Lordship, ktorá vlastní susedný hotel Kyjev a plánuje zrekonštruovať Kamenné námestie. Tesco zatiaľ rokuje s potenciálnymi záujemcami a bližšie informovať o prípadných zmenách bude zamestnancov a verejnosť až vtedy, keď bude mať konkrétne plány.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk