V období Vianoc budú petržalské škôlky fungovať v upravenom režime

materská škola, deti
ilustračné: SITA

Vianočné prázdniny sú v tomto školskom roku od 23. decembra do 7. januára 2016. Informácie pre rodičov zverejňujú jednotlivé zariadenia aj na svojich informačných nástenkách.

V období vianočných sviatkov budú materské školy v Petržalke fungovať v upravenom režime. Ako informuje samospráva na svojej internetovej stránke, vianočné prázdniny sú v tomto školskom roku od 23. decembra do 7. januára 2016.

Mestská časť uvádza, že 23. decembra prerušia prevádzku v materských školách (MŠ) Bohrova, MŠ Lietavská, MŠ Macharova, MŠ Rovniankova, MŠ Turnianska, MŠ Haanova, MŠ Bradáčova, MŠ Lachova, MŠ Jankolova, MŠ Bulíkova, MŠ Šustekova. Ostatných deväť materských škôl bude v prevádzke. 8. januára 2016 nebudú fungovať MŠ Macharova a Haanova. Ostatných sedemnásť škôl bude v prevádzke.

Podľa informácií mestskej časti MŠ Iľjušinova bude v prevádzke od 28. decembra do 31. decembra. Rodičia sem prihlásili 29 detí z ôsmich materských škôl. Materská škola Gessayova bude pre rodičov k dispozícii od 4. januára nového roka do 7. januára, prihlásených je zatiaľ 47 detí z dvanástich materských škôl.

Petržalka má vo svojej pôsobnosti devätnásť materských škôl, počas tohto školského roka ich navštevuje 2 558 detí.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk