Obmedzenia sú aktuálne na viacerých bratislavských uliciach, mesto pokračuje v rekonštrukcii komunikácií

Rekonšštrukcie ciest a chodníkov
ilustračné: SITA

Vodiči musia počítať s viacerými opravami na cestách v Bratislave. Do konca roka chce mesto opraviť cesty, chodníky a niky na zastávkach MHD, na opravy vyčlenilo 6 miliónov eur.

Do 27. októbra treba počítať s opravami na Drieňovej ulici v križovatke so Sabinovou ulicou. Na etapy mesto opravuje pravý a ľavý jazdný pruh z dôvodu priečnej nerovnosti cez komunikáciu. Čiastočná uzávierka potrvá do 30. októbra aj na Tomášikovej ulici. Opravujú tam priečnu nerovnosť cez komunikáciu

S čiastočnou uzávierkou treba počítať aj na Eisnerovej ulici – v úseku zastávky MHD Milana Marečku smer Istrijská ulica v úseku zastávky MHD (nika) Milana Marečku smer centrum v dĺžke 30 m. Potrvá do 3. novembra.

Čiastočne uzavretá je aj Kubačkova ulica. Do 5. novembra bude mesto opravovať poškodený kryt vozovky. Do 19. novembra potrvá oprava povrchu zastávky MHD Budatínska v Petržalke.

Z dôvodu uskutočnenia inžinierskych sietí k stavbe Polyfunkčný súbor – WEST PARK I je do 15. novembra čiastočne uzavretá Bratislavská ulica v Záhorskej Bystrici.

Z dôvodu rekonštrukcie objektu Štefánikova 1, ktorý si vo štvrtky v čase od 10. do 14. hodiny vyžaduje pristavenie kontajnera pre stavbu, je do 30. novembra obmedzený úsek na Štefánikovej ulici 1 v smere do centra mesta pred križovatkou Palisády – pravý jazdný pruh v dĺžke približne 15 m.

Kvôli prácam na stavbe Križovatka Hodonínska – Vrančovičova bude do 25. decembra plne uzavretá Vrančovičova ulica v mestskej časti Lamač. Viac info TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk