Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jedalen_zs_stare_mesto.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Jedáleň ZŠ Milana Hodžu. Foto: www.staremesto.sk
7. augusta 2020 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skMČ Staré Mesto Diskusia()

Obnovou jedálne vzniknú reprezentatívne priestory, ktoré poslúžia nielen na stravovanie

V týchto dňoch Staré Mesto začalo s realizáciou projektu revitalizácie školskej jedálne na Základnej škole Milana Hodžu na Podjavorinskej ulici.

Cieľom je upraviť nevyhovujúce priestorové možnosti pre ďalšie vzdelávanie. Projekt je realizovaný vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

„Školská jedáleň bude aj naďalej slúžiť svojmu pôvodnému účelu, no zároveň v čase, kedy sa v nej nebudú podávať obedy, bude môcť byť využívaná ako reprezentatívny priestor na organizovanie rozšíreného vzdelávania,“ uviedla starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová.

Vzdelávacie aktivity pre širokú verejnosť

„Úpravami dosiahneme vytvorenie priestorov vhodných nielen na stravovanie a realizáciu vzdelávacích aktivít pre žiakov ZŠ Milana Hodžu, ale aj na organizovanie sprievodných vzdelávacích a osvetových aktivít pre širšiu verejnosť,“ informovalo oddelenie investícií, stratégie a projektového riadenia Miestneho úradu Bratislava – Staré Mesto

Projekt bol podaný v rámci dotačného programu Nadácie SPP v celkovej sume viac ako 52 – tisíc eur. Z Nadácie SPP mestská časť získala prostriedky v celkovej výške 35 – tisíc eur, finančná spoluúčasť Starého Mesta bude 17 – tisíc eur.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X