Obyvatelia v Petržalke našli ďalšieho mŕtveho muža, tentokrát sa neznáma osoba nachádzala pod vonkajšími schodmi na Znievskej ulici

Znievska
Foto: R. G.

Podľa slov obyvateľov bol mŕtvy muž bývalý policajt a mal bývať v neďalekom byte aj so svojou manželkou, ktorú údajne našiel zavraždenú.

V sobotu 16. marca dostala mestská polícia oznam prostredníctvom linky 159 o náleze neznámej osoby nehybne ležiacej na Znievskej ulici pod vonkajšími schodmi vedúcimi k obytnému domu č. 11. Hliadka mestskej polície bola ihneď vyslaná na miesto.

Na uvedenom mieste našli ležať muža, ktorý však nejavil známky života,“ popisuje situáciu Mestská polícia Bratislava V. Mestskí policajti privolali na miesto záchranárov aj príslušníkov policajného zboru, ktorí si podľa slov mestskej polície prípad prevzali.

Znievska 2.jpg
Foto: R. G.

Polícia prípad mŕtveho 62-ročného muža prevzala a uzatvorila na základe vyjadrenia ohliadajúceho lekára, ktorý na mieste vylúčil cudzie zavinenie ako príčinu smrti.

Podľa informácií od občanov a susedov, ktorí bývajú v okolitých blízkych domoch, malo ísť o bývalého policajta. Muž údajne býval v neďalekom dome spolu s manželkou, ktorú vraj našiel zavraždenú v byte.

Znievska
Foto: R. G.
Znievska
Foto: R. G.
Znievska
Foto: R. G.
Znievska
Foto: R. G.
Znievska
Foto: R. G.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk